Skip to content

Vizyon;

1972 yılında Merhum Mehmet IŞIKÇEVİREN önderliğinde kurulan firmamız, alüminyum üretiminde mutfak eşyaları sektörüne yarı mamül, kurşun levha alanında PB82 markası ile sağlık sektöründe, Cami kubbe kaplanmasında ve inşaat sektöründe, kalite yönetmelik belgelerini tamamlayarak Konya Organize Sanayi Bölgesinde bulunan kendi yerinde üretim faaliyetlerine devam etmektedir.

Uzun yılların vermiş olduğu bilgi birikimi ve tecrübesiyle sektörünün; saygın, güvenilir, aranan ve tercih edilen firması olmuştur. Türkiye Cumhuriyeti Devletinin yurt içerisinde ve küresel piyasalarda kendini yenileyen ve güçlenen gelişimine paralel olarak firmamız üretim kapasitesini ve kalitesini artırarak, günümüz şartlarına uygun olan uluslararası kaliteyi müşterilerimize sunmaktadır.

Misyon;

Sosyal Sorumluluk bilinci içerisinde, insan sağlığını ön planda tutarak en kaliteli, en sağlıklı ürünleri tabii ki bizi tercih eden saygın müşterilerimizin teveccüh ve destekleriyle daha nice yıllar aynı düşünce ve inançla değerlerimizi koruyarak üretmeye devam edeceğiz.

Kurşun Levha'da Kaliteye Atılan İmza